Doğrusunu Bizden Öğrenin

sorularsoruCildimi sabunla yıkasam,  makyajım temizlenir mi?

cevapCildimizin PH'ı  5,5 olmalıdır. Sabun alkali bir madde olduğu için cildi kurutacaktır. Temizlerken, cildin PH'ını bozmamaya özen göstermelisiniz, o yüzden cildinizin tipine uygun yumuşak temizleyici ürünler kullanmalısınız.
soruNe sıklıkta cilt bakımı yaptırmalıyım?

cevapHücrelerimiz 28 günde 1 yenilenir. O yüzden ayda 1 düzenli bakım yaptırmak cildin dengesi ve takibi açısından gereklidir.soruTonik kullanmak şart mıdır?

cevapTemizleyiciler,  cildinizde makyaj var ise makyajı çözüp temizlemeye yarar, yok ise cildinizin doğal salgıları ve dış etkenlerin etkisiyle gün içinde kirlenecektir,  o sebeple cildi gün sonunda temizlemek gereklidir. Tonik ise temizleyiciden sonra gözeneklerin sıkışması ve cildin PH'ını kreme hazırlamak için şarttır.soruGöz kremini nasıl uygulamalıyım?

cevap1 Mercimek tanesi büyüklüğünde göz kremini, yüzük parmağınızla hafif vuruşlarla göz altında kulaktan burun yönüne doğru ve göz üstünden kulak yönüne bastırmadan hafifçe daire çizerek uygulanır.soruEvde maske kullanmalı mıyım?

cevapEvde haftada 1 olmak üzere Peeling maske kullanabilirsiniz (eğer cildinizde sivilce, akne varsa kullanmayın), salonunuzda düzenli olarak ayda 1 bakım uygulandığında, cildinizdeki gelişmelere göre uzmanınız bakımınızı yönlendirecek ve maskenizi değiştirecektir. Uzmanınız cildinizdeki gelişmeler doğrultusunda takviye yapmak isterse,  evde kullanmanız için gereken maskeyi önerecektir.

 


 

 
bottom01
bottom02
bottom03
bottom04